KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 5005586
nr 500 5586
Etsningar
2 st, 1800-tal, 23x17
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 december 2007
kl 16:44:48
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr